Serum wydłużające włosy

W Bodetko Lash rozszerzyliśmy swoją ofertę o serum wydłużające włosy, które zadba o kondycję Twoich włosów. Nasze serum skutecznie odbuduje Twoje włosy od nasady aż po końce, wygładzi je, doda im blasku i miękkości; nawilży oraz ochroni końcówki przed zniszczeniem i rozdwojeniem. W efekcie włosy będą widocznie dłuższe oraz gęstsze. Dzięki naszem...

W Bodetko Lash rozszerzyliśmy swoją ofertę o serum wydłużające włosy, które zadba o kondycję Twoich włosów. Nasze serum skutecznie odbuduje Twoje włosy od nasady aż po końce, wygładzi je, doda im blasku i miękkości; nawilży oraz ochroni końcówki przed zniszczeniem i rozdwojeniem. W efekcie włosy będą widocznie dłuższe oraz gęstsze. Dzięki naszemu serum zmniejszysz puszenie się włosów oraz z łatwością ułożysz je w wymarzoną fryzurę. Nasze serum jest bardzo skoncentrowane, ma lekką formułę oraz wiele składników aktywnych, które wydłużą Twoje włosy.

Jak używać serum wydłużającego włosy?

Częstotliwość używania serum zależy od kondycji włosów. Włosy poddane zabiegom fryzjerskim, zniszczone i suche wymagają częstszego stosowania serum. Częstość używania serum zależy również od porowatości włosów oraz rodzaju skóry. Włosy wysokoporowate ze skłonnością do puszenia mogą wymagać częstszego używania niż włosy niskoporowate, które są gładsze. Nasze serum można nakładać na suche oraz mokre włosy. Zalecamy nakładanie go na końcówki; możesz je również połączyć z ulubioną odżywką do włosów, żeby uzyskać lepsze efekty. Naszego serum można również używać na całej długości włosa, aby zwiększyć blask włosów lub zabezpieczyć przed wysoką temperaturą. Należy jednak pamiętać, by w takim przypadku używać niewielkiej ilości produktu. W przeciwnym razie włosy będą przeciążone.

Sprawdź nasze odżywki i sera do rzęs, takie jak serum przyspieszające wzrost rzęs. Z nami twoje rzęsy i włosy będą gęstsze, lśniące oraz odżywione. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Serum wydłużające włosy  W tej kategorii nie ma produktów.