Serum regenerujące rzęsy

Nasze serum regenerujące rzęsy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które posiadają rzadkie, cienkie lub osłabione rzęsy. Wysokie temperatury i promieniowanie UV działają szkodliwie na rzęsy i zwiększają ich wypadanie. Zbyt częste pocieranie oczu, spotykane u osób ze skłonnością do alergii, również powoduje, że rzęsy stają się przerze...

Nasze serum regenerujące rzęsy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które posiadają rzadkie, cienkie lub osłabione rzęsy. Wysokie temperatury i promieniowanie UV działają szkodliwie na rzęsy i zwiększają ich wypadanie. Zbyt częste pocieranie oczu, spotykane u osób ze skłonnością do alergii, również powoduje, że rzęsy stają się przerzedzone. Niekorzystne działanie na rzęsy ma też stosowanie kosmetyków z nieprzebadanym składem, pełnym sztucznych składników, które mogą podrażniać oczy. Używając naszego serum wzmacniającego rzęsy, nie musisz obawiać się takich przykrych konsekwencji. Nasze sera mają naturalny skład pełen składników odżywczych, które skutecznie zregenerują Twoje rzęsy.

Kiedy używać serum wzmacniającego rzęsy?

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze efekty, zalecamy używanie naszego serum przed zaśnięciem. Noc to czas, w którym organizm intensywnie się regeneruje i wchłania składniki aktywne zawarte w kosmetykach, w tym serum do rzęs. W nocy składniki odżywcze wchłaniają się do głębszych warstw skóry, co przynosi większe efekty, widoczne już po wstaniu z łóżka. Żeby kosmetyk, np. nasze serum na porost rzęs, mógł skutecznie zadziałać, zaleca się dokładny demakijaż oczu przed snem. Dzięki temu skóra jest oczyszczona, może oddychać oraz wchłaniać składniki zawarte w serum do rzęs.

Nasze serum jest bardzo wydajne i sprzedawane w funkcjonalnym opakowaniu. Choć zwiększone efekty pojawią się po aplikacji serum wieczorem, możesz używać go o każdej porze dnia. Małe opakowanie idealne do torebki lub kieszeni oraz łatwa aplikacja sprawiają, że możesz zabrać nasze serum gdzie tylko zechcesz i używać go w każdym miejscu!

Więcej

Serum regenerujące rzęsy  W tej kategorii nie ma produktów.